סיפור לקוח

פרויקט תל קציר

מערכת מקסופט פריוריטי הראשונה בקיבוצים

תל קציר הוא קיבוץ מיוחד השוכן בדרום-מזרח הכנרת. הקיבוץ מתבסס על חקלאות בלבד והוא מתאפיין בחיי קהילה שוקקים שנוהלו לאורך שנים באמצעות מערכת אשכול הוותיקה.

במהלך שנת 2021 התקבלה בקיבוץ החלטה להתקדם למערכת מידע יציבה ומוכחת, אשר תחליף את מערכת האשכול ותספק מענה מושלם לניהול מערכות המידע של הקיבוץ: ניהול קהילה, ניהול העסקים, הנהלת חשבונות, ניהול השכרות ועוד. עם זאת, מקבלי ההחלטות בקיבוץ העדיפו לאתר תוכנת מדף שבאמצעות התאמות קטנות, תספק מענה מיטבי לניהול הקיבוץ ותחסוך מהם את ההשקעה הגבוהה הכרוכה בפיתוח ממשק משתמש ייעודי – וכאן, אנחנו במקסופט, נכנסנו לתמונה.

מחלקת הפריוריטי שלנו במקסופט היא אומנם מחלקה צעירה, אבל היא מורכבת מנבחרת של מומחי הפריוריטי הטובים והמנוסים בישראל. בנוסף המחלקה נהנית מ-30 שנות הניסיון שצברנו במגזר הקיבוצי, כחברת בת בצמח מפעלים אזוריים ומהידע המקצועי של החברות השותפות וביניהן ג’יני מערכות מחשוב, ברית פיקוח ואחדות ישראל.

תוך זמן קצר ובתום תהליך אפיון קפדני, פיתחנו מודול קיבוצים המתקדם מסוגו בישראל המספק מענה מושלם לצורכי קיבוץ תל קציר, אך ניתן להתאמה אישית לכל קיבוץ. 

עם סיום הפיתוח, צוותי מחלקות הפריוריטי וה-IT שלנו הטמיעו את המודול בתל קציר, תוך העברה מסודרת של בסיס הנתונים ממערכת האשכול למערכת החדשה וחיבור סינרגטי לתוכנות של החברות האחרות בקבוצה, הנמצאות בשימוש הקיבוץ. ההעברה שבוצעה באופן קפדני בתחילת דצמבר 2021 הסתיימה בהצלחה רבה וללא כל הפרעה משמעותית בתפקוד הקיבוץ.

הטמעת מודול הקיבוצים בתל קציר, לוותה בהדרכה צמודה למשתמשים, כאשר הצוותים שלנו נוסכים בהם תחושת ביטחון בשימוש במערכת החדשה והמתקדמת. בנוסף, המערכת החדשה היוותה עבור אנשי תל קציר הזדמנות נפלאה לשנות הרגלים, להגדיר מתודולוגיות עבודה יעילות ומודרניות יותר ולשפר תהליכים שונים. 

עבורנו במקסופט, תל קציר הוא פרויקט דגל בתחום פתרונות פריוריטי לקיבוצים. פתרון אשר הביא לידי ביטוי את היתרון הסינרגטי שלנו: היכרות מצוינת עם צורכי המגזר הקיבוצי, כחלק מקבוצת צמח מפעלים אזוריים וצוות מקצועי מהמובילים בישראל בתחום הפריוריטי.

דילוג לתוכן