מערכות ERP

חברת מקסופט מספקת שירותי יישום והטמעת מערכות ERP לארגונים וחברות.

מה מנהלים צריכים כדי לקבל החלטות? שליטה במה שקורה, נתונים שוטפים מהשטח, קריאה וניתוח מהיר של המצב. ללא היכולת לאסוף ולהציג נתונים בצורה ברורה, מערכתית ומידית קשה מאוד לנהל את העסק, לדאוג לרווחיות, להתחרות בשוק, ולפעמים אף לשרוד. מערכת חכמה שיודעת לעקוב אחר כל מה שחשוב לארגון – מלאים, מכירות, הספקות, לוגיסטיקה, תמחור, הוצאות, תפוקה, ייצור, תפעול, משאבי אנוש, רווחים, מימון ותחומי פעילות נוספים – לאסוף, לעבד ולהראות את הנתונים בזמן אמת, היא זו שלעתים עושה את כל ההבדל בין עוד עסק לבין עסק שפורץ ומצליח מאוד, או בין עסק רווחי לעסק כושל.

מערכות ERP (או במילים Enterprise Resource Planning System) נועדו לתת למנהלים את הכלים הדרושים להיות עם היד על הדופק כל הזמן ובלי להשקיע מאמצים מיותרים באיסוף מידע. המטרה המרכזית של מערכות ERP היא תכנון משאבי הארגון השונים וריכוז של כל מערכות המידע הארגוניות לממשק נוח וזמין אחד המותאם לצורכי הארגון.

צרו קשר לייעוץ
והצעת מחיר

אשכול

תוכנת הבית מבית מקסופט

תחת קורת-גג אחת מנוהלת המערכת הפיננסית והלוגיסטית הנותנת יתרונות משמעותיים:

  • פתרון מלא לארגון כולו.
  • תחזוקה ולימוד של מערכת אחת ועבודה מול חברת תוכנה אחת.
  • אינטגרטיביות בין הנתונים – דיווח חד-פעמי, המוזרם אופן אוטומטי למודולים השונים.
  • הפקת דו”חות ושאילתות המשלבות מידע מכלל המודולים.

“אשכול’ פועלת כיום על מגוון מערכות עם ממשק משתמש חלונאי עשיר בפונקציות, הן למשתמש בכיר והן למשתמש הפשוט. הקישוריות המלאה לתוכנות WORD ו EXCEL- מובנת מאליה.

פריוריטי

מערכת לניהול מידע ארגוני

פריוריטי היא תוכנה לניהול מידע ארגוני כולל (ERP) מבית פריוריטי סופטוור.

המערכת המיושמת ע”י מחלקת הפריוריטי במקסופט, חולשת על כל תחומי פעילותו של הארגון ומאפשרת שיתוף מידע היוצר סימביוזה בין מחלקות שונות בארגון. זאת באמצעות בסיס הנתונים הארגוני שמהווה מאגר מידע הניתן לניתוח בעזרת כלי BI המסופקים יחד עם חבילת פריוריטי, או בעזרת כלים חיצוניים הניזונים מאותו בסיס נתונים. 

מערכת פריוריטי החדשנית נוחה לשימוש, ניתנת לעריכה ולהתאמה אישית עבור כל אחד ואחד מהמשתמשים ומציעה אינספור כלים שעוזרים למשתמשים להזין מידע או לקבל מידע במינימום מאמץ ובאוטומציה מקסימלית. בנוסף, במערכת קיימים דו”חות סטנדרטיים רבים לשימוש הלקוחות, שאילתות, תבניות אקסל וכלים נוספים לשליפת מידע.  

דילוג לתוכן