הטמעת Priority

מערכת לניהול מידע ארגוני

ERP Priority

פריוריטי היא תוכנה לניהול מידע ארגוני כולל (ERP) מבית פריוריטי סופטוור.

המערכת המיושמת ע”י מחלקת הפריוריטי במקסופט, חולשת על כל תחומי פעילותו של הארגון ומאפשרת שיתוף מידע היוצר סימביוזה בין מחלקות שונות בארגון. זאת באמצעות בסיס הנתונים הארגוני שמהווה מאגר מידע הניתן לניתוח בעזרת כלי BI המסופקים יחד עם חבילת פריוריטי, או בעזרת כלים חיצוניים הניזונים מאותו בסיס נתונים. 

מערכת פריוריטי החדשנית נוחה לשימוש, ניתנת לעריכה ולהתאמה אישית עבור כל אחד ואחד מהמשתמשים ומציעה אינספור כלים שעוזרים למשתמשים להזין מידע או לקבל מידע במינימום מאמץ ובאוטומציה מקסימלית. בנוסף, במערכת קיימים דו”חות סטנדרטיים רבים לשימוש הלקוחות, שאילתות, תבניות אקסל וכלים נוספים לשליפת מידע.  

המודולים במערכת פריוריטי

כספים

רכש

משאבי אנוש

קשרי לקוחות

ניהול מלאי

דוחות מנהלים

מכירות

שירות ואחזקה

ניהול משרד

ניהול פרויקטים

ייצור

מנהל המערכת ועוד

פריוריטי היא מערכת מודולרית. לכן, ניתן ולרכוש מערכות בסיסיות לשימוש מסחרי או לשימוש תעשייתי ולהוסיף עליהן, בעזרת צוות מומחי הפריוריטי של מקסופט, מודולים נפרדים, בהתאם לצורכי הארגון ולא מעבר לכך. 

מכיוון שיצרנית מערכת הפריוריטי משקיעה בתוכנה ומוציאה שתי גרסאות בשנה, המערכת נשארת מעודכנת בכל עת ולאורך שנים רבות.

צרו קשר לייעוץ
והצעת מחיר

ERP Priority זה מקסופט

מקסופט רואה בלקוחותיה שותפים לצמיחה ולכן היא מעמידה לרשותם את כל הכלים להצלחה.

פתרון כולל לארגונים ועסקים

מחלקת הפריוריטי במקסופט מתאפיינת בהון אנושי שכולל את אנשי המקצוע הטובים, המנוסים והיצירתיים בישראל בתחום ה-ERP בכלל ובתחום הפריוריטי בפרט. 

צוות המחלקה רואה לנגד עיניו את טובת הלקוחות ושואף ליצור ללקוח ערך אמיתי, הן ביישום פתרון יעיל אשר ישפר תהליכים קיימים בארגון והן בשירות ובתמיכה לאחר סיום הפרויקט.

סל שירותים רחב

מקסופט מספקת שירותי פריוריטי במגוון תחומים: 

יכולות מחקר ופיתוח

לחברת מקסופט מחלקת מו”פ אשר מפתחת ומייצרת מוצרים חיצוניים שמתממשקים לפריוריטי, 

כולל פתרונות בוטיק המשתלבים בפריוריטי. כך, מקסופט מעשירה את מגוון הפתרונות העומדים לרשות לקוחותיה. 

פתרונות סינרגטיים

מקסופט מעמידה לרשות לקוחותיה פתרונות שונים, הכוללים שילוב של מערכות נוספות מלבד פריוריטי – הן במוצרים של שותפיה העסקיים והן במוצרים משלימים, פרי פיתוח של מקסופט. 

צוות מקסופט מייעץ וממליץ ללקוח על הפתרון האופטימלי והיישום נקבע על פי מידת ההתאמה של המוצרים ועלותם. 

כמו כן, למקסופט ניסיון רב וידע מעשי ביישום אפליקציות ייעודיות לטכנאי שטח, אנשי מכירות ועוד, המתממשקות לפריוריטי – ללא צורך בבניית ממשק נוסף – הן במוצרי פריוריטי והן במוצרים של שותפיה העסקיים.  

שיתופי פעולה פוריים

מקסופט היא שותפה עסקית של פריוריטי סופטוור, סופטסולושנס, SPS, פלניט ועוד.

ועובדת בשיתוף פעולה עם המכון לייצור מתקדם ומעוף. שיתופי פעולה אלו, מאפשרים ללקוחותיה להתקדם למערכת חדשה, אמינה, ידידותית ומותאמת לצורכיהם, תוך קבלת עזרה במימון של משרד הכלכלה. 

One Single Contact

מקסופט יכולה לשמש עבור לקוחותיה One Single Contact, באמצעות אספקת מעטפת שירותים מקיפה (̊360) בכל תחומי מערכות המידע: החל מאפיון ויישום פריוריטי, דרך הקמת השרתים באתר הלקוח או בענן ועד שירותי DBA לבסיסי נתונים. 

זאת באמצעות מחלקת IT מקצועית ושיתופי הפעולה עם חברת האם, צמח מפעלים והחברות האחיות שבקבוצה: חברת ג’יני שירותי מחשוב, חברת אקספרדה המתמחה בבסיסי נתונים וחברות נוספות בקבוצה.

דילוג לתוכן