אודות

מעל 40 שנה,“יחידה עילית” מגובשת, המונה כ-30 אנשי מקצוע בכירים, עומדת לרשותם של הלקוחות – עם מכוונות ומחויבות עמוקה לשרות ברמה הגבוהה ביותר. 

מקסופט

בית תוכנה מוביל בתחום מיחשוב מערכות מידע

‘מקסופט’ הינו בית תוכנה מוביל בתחום מיחשוב מערכות מידע. מערכת ה-ERP של ‘מקסופט’, “אשכול”, מעניקה פתרון איכותי לניהול כולל של המשאבים בארגון, כולל מערכות פיננסיות, לוגיסטיות וייצוריות (תפ”י), בתי אריזה וקיבוצים.

המערכת מבוססת על 40 שנות התמחות בתחומי פיתוח והטמעת מערכות תוכנה, תוך שימוש בכלים הטכנולוגיים המתקדמים והעדכניים ביותר.

“אשכול” מותקנת לשביעות רצונם של למעלה מ-130 לקוחות במגזרי המשק השונים, כולל: הייטק, מסחר, תעשייה ומוסדות, בתי אריזה וקיבוצים.

לרשות לקוחותינו עומדת “יחידה עילית” מגובשת, המונה כ-30 אנשי מקצוע בכירים, עם מכוונות ומחויבות עמוקה לשרות ברמה הגבוהה ביותר. יציבותה של ‘מקסופט’ ומחויבותה לעתיד מתבססת על היותה חלק מקבוצת חברות בתחומים שונים, בעלת היקף פעילות שנתי של כ-100 מיליון דולר.

בהתאמה, מוקדשים משאבים ניכרים לפיתוח מתמיד של מערכת אשכול, תוך התאמה לצורכי הלקוח ולשינויים הטכנולוגיים התכופים.

+ 0
שנות אמינות
+ 0
אנשי מקצוע בכירים
+ 0
לקוחות מרוצים
+M 0
היקף פעילות שנתי

תפיסת עולמנו מבוססת על עבודת צוות יעילה, אינטגרטיבית ושירותית באופיה. “יחידת העילית” שלנו ממוקדת מטרה, מהודקת, לא קטנה ולא גדולה מדי ורואה במונח “מחויבות לשביעות רצונך” ערך אמיתי ובסיס לשיתוף פעולה יוצא דופן.

ביטוי לכך ניתן למצוא בטיפול בקריאות שרות ו/או פתרון בעיות, תוך העברת מידע בין המחלקות “בזמן אמיתי”, מעורבות ויצירתיות במשוב תוך מגמה לשפר את המערכות ולא להסתפק בהחזרתן לתפקוד.

הכרות קרובה ביותר עם כל לקוח ולקוח, תוך הבנה מעמיקה של צרכיו העכשוויים והעתידיים מכוונים לשרות אישי והישג קבוצתי – נקודות מפתח בהצלחת החברה.

בין לקוחותינו המרוצים

מחלקות החברה

מחלקת תפעול

אפיון, פיתוח, יישום, הדרכה והטמעה

מחלקת פיתוח עסקי

שיווק, מכירות ושיתופי פעולה

מחלקת מו”פ

“המוח” של החברה

מחלקת תקשוב

"הרגליים" של החברה

מחלקת תמיכה

Help desk

שיתופי פעולה

המכון ליצור מתקדם

ארקום מערכות ממוחשבות בע”מ

דילוג לתוכן