הצהרת נגישות

הצהרת נגישות עבור חברת מקסופט – זוהי הצהרת נגישות מבית מקסופט.

מצב התאמה

הנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG) מגדירים דרישות למעצבים ולמפתחים לשיפור הנגישות לאנשים עם מוגבלות. הוא מגדיר שלוש רמות של התאמה: רמה A, רמה AA ורמה AAA. חברת מקסופט תואמת באופן מלא ל-WCAG 2.1 רמה A. תואם מלא פירושו שהתוכן תואם באופן מלא את תקן הנגישות ללא חריגים.

מָשׁוֹב

נשמח לקבל את המשוב שלך על הנגישות של חברת מקסופט. אנא הודע לנו אם אתה נתקל במחסומי נגישות באתרנו:

טלפון: 04-677-3225
אימייל: info@maxsoft.co.il
כתובת: צמח, עמק הירדן, מיקוד 1510501, בנין המועצה האזורית

אנו משתדלים להגיב למשוב תוך 2 ימי עסקים.

הצהרה זו נוצרה ב-3 ביולי 2022 באמצעות כלי מחולל הצהרות הנגישות של W3C.


כללי

www.maxsoft.co.il שואפת להבטיח ששירותיה יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלות. www.maxsoft.co.il השקיעה כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות באתר www.MAXSOFT.co.il

www.maxsoft.co.il מעמיד לרשות את יישומון הנגישות לאתר UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל-www.maxsoft.co.il לשפר את תאימותה להנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות www.maxsoft.co.il על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת העמוד. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתן רגע עד שתפריט הנגישות ייטען בשלמותו.

כתב ויתור

www.maxsoft.co.il ממשיכה במאמציה לשפר כל העת את נגישות האתר והשירותים שלה מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לבעלי מוגבלויות.

למרות המאמצים שלנו להפוך את כל הדפים והתכנים באתר www.maxsoft.co.il לנגישים במלואם, ייתכן שחלק מהתכנים עדיין לא הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. ייתכן שהדבר נובע מכך שלא נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך

אם אתה נתקל בקושי עם תוכן כלשהו באתר www.maxsoft.co.il או זקוק לסיוע בכל חלק באתר שלנו, אנא צור אתנו קשר בשעות הפעילות הרגילות כמפורט להלן ונשמח לסייע.

צור קשר

אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות, יש לך שאלות כלשהן או זקוק לסיוע, אנא צור קשר עם תמיכת הלקוחות www.maxsoft.co.il באופן הבא:

טלפון: 04-677-3225
אימייל: info@maxsoft.co.il
שעות פעילות: ימים א’ עד ה’, בין השעות 08:00 – 17:00

דילוג לתוכן