מקסופט משיקה את מחלקת הפריוריטי

חברת מקסופט שנמצאת בבעלות תאגיד צמח מפעלים ונרכשה לאחרונה ע”י ג’יני שירותי מחשוב, משיקה מחלקת ERP priority שמספקת פתרונות מקצועיים בהתאמה אישית לקיבוצים ולמפעלים מכל מגזרי התעשייה.

המהלך המפתיע שהתרחש לאחרונה, בו ג’יני שירותי מחשוב – מחברות ה-IT המובילות בישראל בהקמה, יישום ואינטגרציה של מערכות מידע ומסדי נתונים עסקיים בעולמות הענן ואבטחת המידע
רכשה את חברת מקסופט, כבר מניב פירות ראשונים: מחלקת ERP priority מקצועית בחברת מקסופט.

כחברה שפיתחה את תוכנת ה”אשכול” הפונקציונלית, מקסופט הפכה עם השנים לבת-בית ולחלק בלתי נפרד ממערכות המחשוב הקיבוציות, בזכות ההיכרות העמוקה עם הצרכים והדרישות של המפעליים והעסקים במגזר הקיבוצי. עם זאת, ההתפתחות העסקית והטכנולוגית המהירה של מפעלי התעשייה הקיבוצית אשר יצרה דור חדש של מנהלים, מהנדסים ומפתחים אשר גדלו על ברכי הפריוריטי, הובילה את הנהלתה החדשה של מקסופט לנקוט בצעד העסקי שפתח בפניה אינספור הזדמנויות חדשות, במגזר הקיבוצי ומחוצה לו.

מחלקת הפריוריטי החדשה במקסופט בניהולו של שמוליק סגל – סמנכ”ל פיתוח עסקי ומנהל תחום פריוריטי, מתאפיינת בהון אנושי איכותי ויצירתי, עם ניסיון רב בתחום הפריוריטי בכל מגזרי המשק. אך זו רק ההתחלה, כי המחלקה מציעה ללקוחות החברה יתרון משמעותי נוסף: עבודה עם חברה אשר חיה ונושמת עסקים ומפעלים קיבוציים מזה עשרות שנים ומביאה עימה את כל הערכים המוספים הגלומים בשותפות הסינרגטית עם ג’יני (שגם לה שורשים קיבוציים) – ערכים כמותם לא ניתן למצוא בשוק ה-IT בכלל ובשוק ה-ERP בפרט.

השמועה על הקמת מחלקת הפריוריטי החדשה במקסופט התפשטה במהירות וכיום, המחלקה כבר מלווה מספר לקוחות מהמגזר הקיבוצי וביניהם מפעל להבות, קיבוץ תל קציר ומספר מפעלי תעשייה וקיבוצים הנמצאים בשלבי אפיון המערכת. “אין לי ספק”, אומר גיל הס, מנכ”ל מקסופט “שמחלקת הפריוריטי במקסופט תביא רוח חדשה וחדשנית לקיבוצים, למפעלי התעשייה ולעסקים הפועלים בהם,
תספק פתרונות מתקדמים בהתאמה אישית ולא פחות חשוב, תעמיד לרשות הלקוחות שלנו צוות מקצועי מהטובים בישראל, שמבין אותם ומדבר בשפה שלהם”.

לייעוץ והצעת מחיר
התקשרו 04-6773225 או שלחו אימייל

דילוג לתוכן