מחלקת ה-IT במקסופט עוצמה של קבוצה

חברת מקסופט אשר 50ֵ% ממניותיה נרכשו לאחרונה ע”י ג’יני שירותי מחשוב לא נחה לרגע. מחלקת ה-IT בחברה הפכה עד מהרה לשחקן מרכזי בתחום שירותי המחשוב בישראל, בזכות מגוון השירותים הרחב שהיא מציעה, ההון האנושי האיכותי והגב החזק של תאגיד צמח מפעלים.

חברת מקסופט היא חלק בלתי נפרד מהנוף העסקי והתעשייתי במגזר הקיבוצי.

החברה אשר פיתחה את תוכנת ה-ERP אשכול המצליחה, מתחדשת במהירות ומעמידה כיום לרשות לקוחותיה מגוון רחב של שירותי IT מתקדמים במחלקה ייעודית, אחות למחלקת ה-ERP Priority שהושקה לאחרונה.

בחודשים האחרונים, מחלקת ה-IT במקסופט שינתה את פניה וקלטה אנשי IT מהמובילים ומהיצירתיים בישראל, המלווים את הלקוחות אישית, משלב האפיון והפיתוח, דרך ההטמעה וההדרכה ועד ניהול הפרויקטים.

לדברי חיים עיאש, מנהל מחלקת ה-IT בחברה, זו רק ההתחלה:

“מעבר להון האנושי המצוין שלנו, מקסופט נהנית מיתרון סינרגטי שנדיר למצוא כמותו בחברות אחרות: אנחנו חלק מתאגיד צמח מפעלים שנותן לנו גב כלכלי איתן ומקבוצת חברות מובילות בתחומים משיקים לפעילותה של מקסופט. שני יתרונות משמעותיים אלו, מאפשרים לנו לספק ללקוחותינו מעטפת שירותים מלאה כ- One single contact”

הלקוחות שבוחרים במחלקת ה-IT של מקסופט, נהנים משירות, מייעוץ ומתמיכה במגוון עולמות תוכן ומכל הידע הטכנולוגי של החברות האחיות וביניהן: ג’יני –  מהחברות המובילות בישראל בהקמה, יישום ואינטגרציה של מערכות מידע ומסדי נתונים עסקיים בעולמות הענן ואבטחת המידע, אקספרדה, העוסקת בניהול ושיפור ביצועים בבסיסי נתונים, סופטיקס, המתמחה בפתרונות אבטחת מידע וסייבר, ברית פיקוח – פירמת רואי החשבון ה-6 בגודלה בישראל ואחדות ישראל, המספקת שירותי הנה”ח במיקור חוץ למגזר הקיבוצי.

“עבורנו, קיום שיתופי פעולה עסקיים, הוא ערך מרכזי” מציין גיל הס, מנכ”ל מקסופט ומסביר: “שיתופי הפעולה שאנו מקיימים, הן עם החברות האחיות בקבוצה והן עם כל גורם טכנולוגי חיצוני שמציע שירות או מוצר מתקדם ורלוונטי, מסייעים לנו לאגם את מרב היכולות למען לקוחותינו. כך, אנו יכולים להציע להם ערך מוסף אמיתי בדמות פתרונות רב-תחומיים בתחומי ה-IT, ,ERP Oracle, הענן והסייבר – כל זאת, תחת קורת גג אחת, כאן, קרוב אליהם ותוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים שהצבנו לעצמנו בתחום השירות, אשר מזוהים עם מקסופט כבר יותר מ-40 שנים”.

דילוג לתוכן