מערכת ERP – Dynamics AX

AX הוא מוצר הדגל בחבילת Dynamics – חבילת תוכנות הפתרונות העסקיים של חברת מיקרוסופט.

מערכת Dynamics AX הינה מערכת ענפה של חברת מיקרוסופט המספקת פתרונות אינטגרציה בין מערכות עסקיות, כלים ותשתיות ארגוניות. מוצר זה פונה אל לקוחות בעלי עסקים בקנה מידה בינוני וגדול בהיקפים של 30 – 5000 משתמשים פעילים. מערכת Dynamics AX  הינה פתרון ERP כולל ומלא עם מעל ל – 30 מודולי בסיס ומודולים נוספים להטמעת מערכת עסקית.

המערכת מאגדת בתוכה תוכנות המשרתות בצורה אחידה את כלל המידע הארגוני הנוצר בעסק כולל מכירות, שיווק, שירות, תהליכי ייצור וסחר. באמצעות מערכת זו תוכלו לקבל תמונה מקיפה של 360 מעלות על העסק בזמן אמת להעלאת תוצאות היעילות העסקית.

לייעוץ והצעת מחיר
התקשרו 046773225 או
ייעוץ מערכות מידע

מערכת ERP - Dynamics AX

מאפייני המערכת

 אינטגרציה מערכתית

מערכת Dynamics AX כוללת פונקציונאליות עשירה ואפשרויות להרחבה עתידית הן במסגרת החבילה והן באמצעות add on’s וורטיקלים ייעודיים. המערכת הינה אינטגרטיבית בכלל הפעילויות העסקיות בארגון:

  • כספים
  • לוגיסטיקה
  • תקצוב ובקרה
  • ניהול משאבי אנוש
  • ניהול שרשרת האספקה
  • ייצור
  • פרויקטים ועוד

המערכת הנה אינטגרטיבית באופן מלא. המשמעות היא מערכת ללא ממשקים בין מרכיביה השונים, דבר המאפשר לכל המשתמשים בכל הרמות הארגוניות לקבל את אותו המידע בכל אחד ממרכיבי המערכת השונים בצורה זמינה ומיידית.

 מערכת פרמטרית

יכולת האינטגרציה של מערכת הופכת אותה לגמישה ביותר בכל מערך הניהול המידע העסקי והיא מאפשרת לכל בעלי ההרשאות לקבל מידע זמין ומיידי בהתאמה אישית לתהליכים העסקיים המתרחשים.

 אינטגרציה לסביבת OFFICE

אינטגרציה לסביבת OFFICE המערכת מתממשקת ואינטגרטיבית לסביבת מיקרוסופט וממשק המשתמש ידידותי ופשוט להפעלה ודומה לכלי ה OFFICE הנמצאים בשימוש בכל מחשב שולחני.

מיקרוסופט בונה את האסטרטגיה העסקית שלה בתחום הפתרונות העסקיים תוך קישור הדוק ביותר לכלי ה Office – (חטיבת הפתרונות העסקיים שלה מוגדרת כחטיבה האחות של חטיבת ה Office והפיתוח כולו מתבצע במשותף), אינטגרציה זו לכלי ה Office היא אחד המאפיינים החזקים המבדלים את פתרונות מיקרוסופט.

 הטמעת מנגנון Workflow

מנגנון Workflow (להלן WF) הנו מנגנון רוחבי התומך בתהליכי שגרות עבודה לליווי תהליכים עסקיים מורכבים במערכת כמו: בתהליכי רכש, מכירות, בתהליכי טיפול בכוח אדם ועוד.

 

 גמישות מודולרית

תשתיות גמישות ומודולריות – מערכת Dynamics AX מתבססת על ארכיטקטורת תוכנה מודולרית מבית מיקרוסופט המאפשרת ללקוחות גמישות ונוחיות בפיתוחים ותוספות, בנית ממשקים למערכות קיימות והרחבות שונות. המערכת מאפשרת גישה מרוחקת באמצעות האינטרנט בהתאם להגדרות והרשאות ללקוחות, ספקים ועובדים. מיקרוסופט משקיעה רבות בכדי לוודא אינטגרציה ואופטימיזציה של מערכת ה ERP Microsoft Dynamics AX לתשתיות ארגוניות מתוצרתה ובהן: SQL Server, Exchange Server ועוד.

יישום והטמעה

ל’מקסופט’ ניסיון של 30 שנה בהטמעה ויישום של מערכות ERP בארגונים שונים. לחברה למעלה מ- 150 לקוחות הפועלים במגזרי המשק השונים, כולל: הייטק, מסחר, תעשייה ומוסדות.

‘מקסופט’ מעמידה לרשות לקוחותיה “יחידה עילית” מגובשת, המונה כ-30 אנשי מקצוע בכירים, עם מכוונות ומחויבות עמוקה לשרות ברמה הגבוהה ביותר.

החברה היא חלק מקבוצת חברות בתחומים שונים, בעלת היקף פעילות שנתי של כ-100 מיליון דולר. ע”מ להרחיב את פעילותה של מקסופט, החליטה החברה להקים פעילות נוספת אשר תעסוק במכירה ויישום של מערכת ה Dynamics AX.

באמצעות צוות העובדים הוותיק והמסור של מקסופט תבסס החברה את מעמדה כגורם משמעותי בישראל ביישום והטמעת מערכת ה Dynamics AX.

לייעוץ והצעת מחיר
התקשרו 046773225 או
ייעוץ מערכות מידע

מערכת ERP