מערכת ERP – אשכול

מערכת ERP מתקדמת ומקיפה לתכנון משאבים עסקיים בממשק ידידותי, זמין ומותאם לאופי פעילות הארגון.

מערכת אשכול מהווה פתרון ERP חכם שיודע לעקוב אחר כל מה שחשוב עבור העסק – מלאים, מכירות, הספקות, לוגיסטיקה, תמחור, הוצאות, תפוקה, ייצור, תפעול, משאבי אנוש, רווחים, מימון ותחומי פעילות נוספים – לאסוף, לעבד ולהראות את הנתונים בזמן אמת בצורה ידידותית וזמינה בהתאמה לצורכי הארגון.

פלטפורמת המחשוב של מקסופט מבוססת על טכנולוגיה מתקדמת בכל הרבדים של המערכת – עקרונות המימוש, סביבת הפיתוח, יכולות לפיתוח בהווה ובעתיד של פתרונות תוכנה מתקדמים לשביעות רצונם של לקוחות החברה. עוד על טכנולוגיית היישום של מערכת ERP אשכול >

לייעוץ והצעת מחיר
התקשרו 046773225 או
ייעוץ מערכות מידע

מערכת ERP

מבנה מערכת אשכול

יתרונותיה של מערכת אשכול

תחת קורת-גג אחת מנוהלת המערכת הפיננסית והלוגיסטית הנותנת יתרונות משמעותיים:

 • פתרון מלא לארגון כולו.
 • תחזוקה ולימוד של מערכת אחת ועבודה מול חברת תוכנה אחת.
 • אינטגרטיביות בין הנתונים – דיווח חד-פעמי, המוזרם אופן אוטומטי למודולים השונים.
 • הפקת דו”חות ושאילתות המשלבות מידע מכלל המודולים.

 טכנולוגיה מתקדמת

‘אשכול’ פועלת כיום על מגוון מערכות עם ממשק משתמש חלונאי עשיר בפונקציות, הן למשתמש בכיר והן למשתמש הפשוט. הקישוריות המלאה לתוכנות WORD ו EXCEL- מובנת מאליה.

 כל העדכונים. כל הדוחות

בפיתוח התוכנה הושקעו ידע וניסיון של מומחים בתחום הפיננסי והלוגיסטי שהוטמעו בעזרת אנשי התוכנה והיישום. כל חידוש ושינוי במערכות ובמשק מוצא את ביטויו במערכת התוכנה. בפיתוח מערכת אשכול ניתן דגש רב לאיחזור המידע, לקלות ולמהירות בהן ניתן להפיק דו”חות שונים ושאילתות חכמות.

יישום ERP

 מסכים גמישים. ממשקים חכמים

ב’אשכול’ מטמיעים בעזרת מסכי עבודה גמישים, פורמטי דו”חות גמישים ומחוללי שאילתות הניתנים לעיצוב בבית הלקוח, בהתאמה לצרכיו ובאופן מיידי ויעיל. המערכת כוללת משתנים רבים המוגדרים כפרמטרים, הערוכים להשתנות מארגון לארגון ואף בתוך הארגון. בנוסף, כוללת המערכת ממשקים לתוכנות “לווין” חיצוניות, המאפשרים העברת נתונים ממנה ואליה באופן אוטומטי.

 ידידותיות שנעים להכיר

המערכת פותחה תוך מחשבה על משתמש הקצה : מעוצבת ומאירת-עיניים, ברורה, מאפשרת מעבר נוח מתוכנית לתוכנית, משדה לשדה, תוך שימוש בעכבר כמו גם במקשים פונקציונליים קבועים. מערך השאילתות המשוכלל מאפשר קבלת כל המידע הנדרש, תוך כדי עבודה רציפה וללא כל צורך ביציאה לתכניות אחרות.

 פתרון כולל לארגונים ועסקים

המערכת היא רב-קונצרנית, רב-חברתית, רב-שנתית, רב-תאריכית ורב-מטבעית ולכן מתאימה הן לעסק הקטן והן לארגונים גדולים במיוחד. המעבר בין הקונצרנים והחברות השונות הוא מהיר וקל לביצוע.

מערכת אשכול מהווה פתרון ERP יעיל ונוח עבור כל תחומי הפעילות העסקית והארגונית – ניהול קשרי לקוחות, ספקים, יבוא, ניהול מלאי, רצפת ייצור, אבטחת איכות, שיווק והפצה, ניהול תקציב ותזרים מזומנים, תמחיר, משאבי אנוש, נסיעות לחו”ל, הנהלת חשבונות ועוד. לפירוט המלא של פתרונות המערכת עבור כל תחום >

 אבטחה ובטחון

ב’אשכול’ קיימת מערכת הרשאות המוגדרת לכל משתמש ומשתמש באופן מיוחד ופרטני. ההרשאות יכולות להיות מוגדרות ברמת התפריט והתוכנית, ברמת הפעילות האפשרית בתוכנית, וברמת חתך הנתונים הניתן לטיפול.

 תמיכה לאורך כל הדרך

ב”מקסופט” מערך תמיכה מקצועי וזמין העומד לרשותך מרגע התקנת המערכת. מערך זה מוכן, בכל עת, לעזור בפתרון בעיות באמצעות הדרכה, יישום, ניתוח ואפיון תהליכים וכן בכל הקשור במערך המיחשוב.

תיעוד לאשכול – מסמכים

 • אשכול פיננסי – תיעוד הכניסות השונות באשכול, בתחום הפיננסי.
 • אשכול פיננסי – נספחים
 • מערכת המים/חשמל – מערכת למעקב צריכה וחיובי מים/חשמל, על מורכבות מדרג העלויות.
 • מערכת הא.ס.ף – אשכול סליקה פנימית – מאפשרת סליקה מרוכזת של כל השרותים הנתנים ללקוח. עומדת בתקן PCI החדש.
 • דוח טבלאי – דוחות מטריציונים גמישים המוגדרים ע”י המשתמש.
 • מערכת מבזק – קבלת אישורי ניכוי, מרשות המסים, באמצעות שע”מ, לכלל הספקים ישירות לתוך מערכת האשכול.
 • ניהול הלוואות – ניהול ספר ההלוואות המגוונות הניתנות להגדרה באשכול
 • הוצאות מחיה ביטוח לאומי – לקיבוץ

מערך השירות

מערך השרות בחברה מהווה מודל לחיקוי ועל כך גאוותנו. אנו מתמידים בחיזוקו ללא הרף. פרויקטים חדשים המתבצעים בפריסה ארצית מחזקים את אחיזתנו בשוק ה- SMB. שיפורים טכנולוגיים במערכת “אשכול” מחזקים לקוחות קיימים ומלהיבים את הפוטנציאליים.

כמסורת מקסופט, מודולים חדשים ועדכוני תוכנה תכופים – לכל אורך הדרך. ימי עיון ומגוון ערוצי תקשורת עם לקוחותינו, כל ימות השנה.

צפו בסרטון ההדרכה של “אשכול פלוס” >

לייעוץ והצעת מחיר
התקשרו 046773225 או
ייעוץ מערכות מידע